Od května jsme pro Vás snížili cenu dopravy PPL Parcelshop a Parcelbox od 42 Kč bez DPH do 71 Kč bez DPH podle hmotnosti zásilky. Při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko poskytujeme nadále dopravu zdarma pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Jezdecká přilba KEP Cromo 2.0 Textile, modrá, M

Luxusní bezpečnostní přilba italské značky KEP.

  • Matný design s kontrastním zapínáním.
  • Přilba je velmi lehká a dobře sedí.
  • Dobře prodyšná, zapínání je vyrobeno z luxusní kůže.
  • Dvě ochranné vrstvy umožňují lepší absorbci nárazů. 
  • Přilba splňuje aktuální evropskou normu VG01.040 2014-12. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 80941
Jezdecká přilba KEP Cromo 2.0 Textile, modrá, M Přilba bez. KEP Cromo 2.0 Textile, modrá, M
Jezdecká přilba KEP Cromo 2.0 Textile, modrá, M Přilba bez. KEP Cromo 2.0 Textile, modrá, M
nové
Jezdecká přilba KEP Cromo 2.0 Textile, modrá, M Přilba bez. KEP Cromo 2.0 Textile, modrá, M
Jezdecká přilba KEP Cromo 2.0 Textile, modrá, M Přilba bez. KEP Cromo 2.0 Textile, modrá, M

15 330,58 Kč bez DPH

B

18 550,00 s DPH

Není skladem
Běžně do 10 dnů

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 80941
  • Hmotnost v kg: 1
  • Značka: KEP ITALIA SRL

Parametry

ZnačkaKEP Italia

Velmi kvalitní přilba z nové inovativní řady značky KEP. Tlumený matný design v modré barvě se světle hnědým zapínáním dodává na jedinečnosti této přilby. Vnější skořepina je vyrobena polykarbonátu, přilba je díky tomu lehká velmi odolná. Systém Air zajišťuje velmi dobrou ventilaci  a cirkulaci vzduchu, takže je velmi prodyšná. Na zadní straně přilby je větrací otvor, na předku je prodyšná mřížka v tlumené barvě. Podbradní řemínek je z umělé kvalitní kůže.

Přilba je vybavena novou technologií - Technologie IoT- integrované zařízení NFC připevněné na skořepině, propojené aplikací KEP, do které může zákazník nahrát osobní zdravotní informace. Veškeré údaje jsou dostupné jednoduchými kroky, stačí na přilbu zamířit mobilním telefonem. Připojení internetu není nutné. EN 1384:2017, směrnice EU 2016/425 

Vnitřní výstélka je odnímatelná, což je výhoda této přilby, že ji může nosit více jezdců. Výstelku lze vyměnit také za zimní, není tak potřeba pod přilbu nosit další vrstvy.  Dodává se včetně náhradního menšího kšiltu, který lze jednoduše vyměnit. Kvalitní přenosný obal je součástí dodání. Součástí této tašky je hadřík na čištění přilby.  

Hmotnost: velikost M: 500 g, velikost L: 535 g

Návod na aplikaci KepApp: Stáhněte si aplikaci KepApp, vytvořte si svůj účet a osobní profil a zaregistrujte svoji přilbu. Vyplňte informační formulář a podržte smartphone poblíž vrcholu přilby, abyste dokončili zadávání dat. K přečtení dat, podržte smartphone poblíž vrcholu přilby. Může být vyžadováno datové připojení. Aplikace je dostupná pro IOS a Android, ke stažení v GooglePlay a AppStore. Pro čtení dat není nutné mít aplikaci nainstalovanou. 

Skořepina: 

  • vel. M - vel. 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 cm (možnost doobjednat velikosti 51 cm)
  • vel. L - vel. 59, 60, 61 cm (možnost doobjednat velikost 62 cm)

Balení: Přilba, včetně vnitřní výstélky + obal. 

Ošetření: Vnější skořepinu otírejte pouze měkkým hadříkem s vodou, nepoužívejte žádné chemické prostředky, vnitřní výplň je možno prát na 30 stupňů v pračce, nesušte v sušičce!

Zákazníci také hledají jako: jezdecká helma KEP Textile, přilba ke koním KEP

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].