Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Poloautomatické krmítko pro slepice s nožičkami a ochranou proti dešti, červené, 4 kg

Krmítko pro slepice vyrobené z plastového materiálu s nožičkami a kloboučkem na ochranu proti dešti.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 57231
Poloautomatické krmítko pro slepice s nožičkami a ochranou proti dešti, červené, 4 kg Krmítko pro drůbež 4 kg, nohy a ochrana na dešť

329,75 Kč bez DPH

C

399,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 57231
  • Balení: 5
  • Hmotnost v kg: 1,93
  • Materiál / složení: plast
  • Značka: GAUN, S.A.U.

Rozměr: výška celkem 40 cm×průměr 39 cm.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].