KAMIR

Podsedlová dečka Premier Equine, s Merino beránkem - šedá s černým beránkem

Luxusní podsedlová dečka s beránkem Merino značky Premier Equine v několika barvách.

 • Anatomicky tvarovaná.
 • Poutka k sedlu a na podbřišník na suché zipy.
 • Kontrastní lem.
 • Pravý beránek na celé podsedlové ploše.

 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 75610
Podsedlová dečka Premier Equine, s Merino beránkem - šedá s černým beránkem Dečka podsedl. Premier Equine, šedá s černým ber.
Podsedlová dečka Premier Equine, s Merino beránkem - šedá s černým beránkem Dečka podsedl. Premier Equine, šedá s černým ber.

Poradna

 • Decka
  Veronika, 05.06.2021 18:53:22
  Dobry den. Dekcy ktere mate v nabidce maji poutka k zapinani na krouzek do sedla poprsak (novy model) nebo na trmenove zapinky (stary model). Ty se zapinanim do krouzku poprsaku totiz strasne klouzou na rozdil od stareho modelu. Mela bych tedy zajem jen pokud prodavate stary model. Dekuji
  • RE: Decka
   Jitka, 07.06.2021 9:34:12
   Dobrý den, tyto dečky jsou už novější typ. Poutka jsou kratší. Hezký den, Jitka.
 • údržba dečky s beránkem na spodní straně
  KikaNemethy, 16.10.2020 7:40:13
  Dobrý den, prosím o informaci jak nejlépe udržovat beránka na spodní straně dečky - jelikož je přímo na srsti koně je vystaven intezivnímu pocení a nečistotám. Jak o něj pečovat aby se co nejdéle zachoval? Myslím tím hlavně udržbu ihned po odsedlání-kartáčovat, očistit pot a nečistoty navlhčenou houbičkou? Jde mi hlavně o pravidelnou údržbu po ježdění nikoliv o občasné praní v pračce s přípravkem na čištění beránků. Moc děkuji, Kristýna
  • RE: údržba dečky s beránkem na spodní straně
   Eva, 21.10.2020 12:13:21
   Dobrý den, běžná údržba dečky spočívá v lehkém vykatráčováním suchým nebo navlhčeným kartáčkem. Nechat volně uschnout při pokojové teplotě. Hezký den Eva
 • Beránek na spodní straně
  Jana, 27.02.2020 22:34:21
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je beránek na spodní straně po celé délce, nebo jen v přední části. Jde mi hlavně o ochranu zadního lemu dečky, kde se mi od normálních deček kůň odírá.
  • RE: Beránek na spodní straně
   Eva, 28.02.2020 9:37:52
   Dobrý den, beránek je po celé spodní délce dečky i okolo zadního lemu. Hezký den Eva

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].

Proč se vyplatí nakupovat v našem e-shopu?