Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Podsedlová dečka Eskadron Sparkle Avantgarde, VS - černá

Podsedlová dečka z nové kolekce Eskadron. 

  • Prošívání ve tvaru trojúhelníků. 
  • Kontrastní lesklé zdobení. 
  • Prodyšný materiál.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 80203
Podsedlová dečka Eskadron Sparkle Avantgarde, VS - černá Dečka pods. Eskadron Sparkle Avantgarde, černá, VS

1 727,27 Kč bez DPH

B

2 090,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 80203
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,85

Podsedlová dečka ve více barvách má atraktivní prošívání ve tvaru drobných trojúhelníků. V oblasti holení a na zadní straně je hladký povrch. Po obvodu je zdobený lem v barvě dečky. Na zadní straně je lesklé kontrastní zdobení. Vnitřní povrch je z prodyšného dobře savého materiálu. Dečka má poutko na podbřišník. V oblasti kohoutku je vypodložená vrchní část po stranách a prostředek je z prodyšné síťoviny. 

Parametry

BarvyČerná
ZnačkaEskadron

Zákazníci také hledají jako: podsedlovka Eskadron Avantgarde

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].