Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Pilka embriotická Kamer, 12 m

Embryotomická pilka je určena výhradně pro odrohování. Snadná a rychlá manipulace. Držadla je nutno objednat zvlášť viz související produkty.

  • Ø: 2mm
  • Délka 12 m

Více informací o produktu

Objednací číslo: 30151
Pilka embriotická Kamer, 12 m Pilka embriotická Kamer 12 m

116,00 Kč bez DPH

A

140,36 s DPH

Není skladem
Běžně do 14 dní. Bližší informace: obchod@kamir.cz

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 30151
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,078

Zákazníci také hledají jako: odrohovací pilka

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].