Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Pešek měkký, 31 cm, 2 oka

Pešek s poutkem délky 31cm je výchovný prostředek pro psy při cvičení obrany a může posloužit i jako hračka.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 66952
Pešek měkký, 31 cm, 2 oka Pešek měkký, 31 cm, 2 oka
Pešek měkký, 31 cm, 2 oka Pešek měkký, 31 cm, 2 oka

65,29 Kč bez DPH

C

79,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 66952
  • Balení: 1/36
  • Hmotnost v kg: 0,16
  • Značka: Albert Kerbl GmbH
Pešek pro psy je vyrobený z pevného a odolného nylonu, který je pogumovaný a plave. Tento výchovný prostředek je vhodný jak pro dospělé psy tak štěňata. Je měkký a proto vhodný i pro psy, kteří se učí kousat na rukáv. Materiál: pogumovaná látka, délka 31cm, 2 oka.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].