Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Pastička na myši, kovová, 95x50 mm

Jde o klasické sklapovací pasti na myši v kovovém provedení. Opatří se vhodnou návnadou, pak natáhnou a zajistí. Jako návnadu lze použít sýr, salám, slaninu, oříšky, případně i sladce vonící potraviny. Umístění pastí je vhodné všude tam, kde se vyskytují myši, ale mimo dosah dětí a domácích zvířat. Cena za 1 kus.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 43353
Pastička na myši, kovová, 95x50 mm Pastička na myši, kovová, 95x50 mm
Pastička na myši, kovová, 95x50 mm Pastička na myši, kovová, 95x50 mm
Pastička na myši, kovová, 95x50 mm Pastička na myši, kovová, 95x50 mm

12,00 Kč bez DPH

A

14,52 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 43353
 • Balení: 1/24/1440
 • Hmotnost v kg: 0,04

Benefity výrobku:

Jde o klasické tradiční pasti na myši známé již po desetiletí. Velice snadno se aplikují a mají vysokou účinnost. Navíc lze tyto pasti opakovaně používat. Jsou lehké, skladné a nenápadné. Nejčastěji se hodí pro použití v domácnostech, domech i na chalupách, ale také v chlévech a hospodářských budovách, různých provozech a výrobnách.

Hlavní výhodou tohoto výrobku je to, že pracuje výhradně na fyzikální bázi. Je bez jakýchkoliv jedů a toxických látek. Navíc umožňuje bleskové usmrcení chycených myší.

Zákazníci také hledají jako: past na myš, pastička na myš

Hodnocení

100 %
Hodnotil 1 uživatel
 • 51 x
 • 40 x
 • 30 x
 • 20 x
 • 10 x
 • Radek - 3.11.2020
  Pro:
  Antikorozní povrchová úprava, skutečně funkčně udělaný díl pasti, ve kterém drží pojistný drát tak, že i kdyby myš druhý konec tohoto plechu, kde je návnada, čumákem zvedla, tak se jistící drát nemůže navléknout hlouběji do otvoru v plechu, protože je tam pouze prolis a ne vyražený otvor.A dále prolisovaný háček na návnadu je skoro na konci vodorovného ramene onoho stěžejního dílu a tím tvoří skvělou páku vůči zajišťovacímu otvoru v jeho horní části, o kterém píšu výše. Dřevěné pasti nevydrží ani sezonu, protože síla pružiny vytrhne skoby ze dřívka a past se rozpadne. Vy kdo tušíte o čem píšu, víte že se dnes dají koupit opravdové parodie na pasti.
  Proti:
  Opravdu nic
  Shrnutí:
  Five star

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].