KAMIR

Pastička na myši, kovová, 95x50 mm

Jde o klasické sklapovací pasti na myši v kovovém provedení. Opatří se vhodnou návnadou, pak natáhnou a zajistí. Jako návnadu lze použít sýr, salám, slaninu, oříšky, případně i sladce vonící potraviny. Umístění pastí je vhodné všude tam, kde se vyskytují myši, ale mimo dosah dětí a domácích zvířat. Cena za 1 kus.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 43353
Pastička na myši, kovová, 95x50 mm Pastička na myši, kovová, 95x50 mm
Pastička na myši, kovová, 95x50 mm Pastička na myši, kovová, 95x50 mm

12,00 Kč bez DPH

A

14,52 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 43353
 • Balení: 1/24/1440
 • Hmotnost v kg: 0,04

Benefity výrobku:

Jde o klasické tradiční pasti na myši známé již po desetiletí. Velice snadno se aplikují a mají vysokou účinnost. Navíc lze tyto pasti opakovaně používat. Jsou lehké, skladné a nenápadné. Nejčastěji se hodí pro použití v domácnostech, domech i na chalupách, ale také v chlévech a hospodářských budovách, různých provozech a výrobnách.

Hlavní výhodou tohoto výrobku je to, že pracuje výhradně na fyzikální bázi. Je bez jakýchkoliv jedů a toxických látek. Navíc umožňuje bleskové usmrcení chycených myší.

Zákazníci také hledají jako: past na myš, pastička na myš

Hodnocení

100 %
Hodnotil 1 uživatel
 • 51 x
 • 40 x
 • 30 x
 • 20 x
 • 10 x
 • Radek - 3.11.2020
  Pro:
  Antikorozní povrchová úprava, skutečně funkčně udělaný díl pasti, ve kterém drží pojistný drát tak, že i kdyby myš druhý konec tohoto plechu, kde je návnada, čumákem zvedla, tak se jistící drát nemůže navléknout hlouběji do otvoru v plechu, protože je tam pouze prolis a ne vyražený otvor.A dále prolisovaný háček na návnadu je skoro na konci vodorovného ramene onoho stěžejního dílu a tím tvoří skvělou páku vůči zajišťovacímu otvoru v jeho horní části, o kterém píšu výše. Dřevěné pasti nevydrží ani sezonu, protože síla pružiny vytrhne skoby ze dřívka a past se rozpadne. Vy kdo tušíte o čem píšu, víte že se dnes dají koupit opravdové parodie na pasti.
  Proti:
  Opravdu nic
  Shrnutí:
  Five star

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].