Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Pastička na myši, kovová, 95x50 mm

Jde o klasické sklapovací pasti na myši v kovovém provedení. Opatří se vhodnou návnadou, pak natáhnou a zajistí. Jako návnadu lze použít sýr, salám, slaninu, oříšky, případně i sladce vonící potraviny. Umístění pastí je vhodné všude tam, kde se vyskytují myši, ale mimo dosah dětí a domácích zvířat. Cena za 1 kus.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 43353
Pastička na myši, kovová, 95x50 mm Pastička na myši, kovová, 95x50 mm
Pastička na myši, kovová, 95x50 mm Pastička na myši, kovová, 95x50 mm

10,00 Kč bez DPH

A

12,10  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 43353
  • Balení: 1/24/1440
  • Hmotnost v kg: 0,04

Benefity výrobku:

Jde o klasické tradiční pasti na myši známé již po desetiletí. Velice snadno se aplikují a mají vysokou účinnost. Navíc lze tyto pasti opakovaně používat. Jsou lehké, skladné a nenápadné. Nejčastěji se hodí pro použití v domácnostech, domech i na chalupách, ale také v chlévech a hospodářských budovách, různých provozech a výrobnách.

Hlavní výhodou tohoto výrobku je to, že pracuje výhradně na fyzikální bázi. Je bez jakýchkoliv jedů a toxických látek. Navíc umožňuje bleskové usmrcení chycených myší.

Zákazníci také hledají jako: past na myš, pastička na myš

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: