Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Pasta na zvýšení výkonu Pro L-Carnitine, 60ml - Před expirací nebo datem minimální trvanlivosti

9/2024

Doplněk na zvýšení výkonu k perorálnímu použítí. Ve slevě za zvýhodněnou cenu z důvodu expirace.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 86293
Pasta na zvýšení výkonu Pro L-Carnitine, 60ml - Před expirací nebo datem minimální trvanlivosti Pasta na zvýšení výkonu Pro L-Carnitine, 60ml

147,32 Kč bez DPH

X

165,00 s DPH

Sleva 13 % Původní cena 169,64 Kč bez DPH / 190,00 Kč s DPH

K dispozici 4 ks

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 86293
  • Hmotnost v kg: 0,1

Pomáhá přeměnovat tuk na energii, snižuje degeneraci svalů a riziko zranění. Odbourává kyselinu mléčnou ze svalů a zkracuje tak čas potřebný k regeneraci. Vhodný pro široké využítí. Podávání kamitinu musí být určen v souladu s fyzickou námahou a přídělem tukových zásob v krmivu. Dlouhá zátěž a/nebo bohatý tuk. příděl: Podávejte 1/3 až 1/2 injekce denně + speciálně 1,5 injekce v den závodu a den před. Krátká a intensivní zátěž: 2-10 dnů před závodem podávejte 1 až 1,5 injekce denně.

Složení:

Analytical components:

Crude proteins 7.2%  Crude ash 1.5%  Crude fat < 1%  Crude fibre < 1%

L-Carnitine: 10 g per 60 ml syringe

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].