Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Past na živé myši, drátěná na podložce

Jde o drátěnou past s pozinkovou povrchovou úpravou na odchyt živých myší a dalších malých hlodavců. Rozměry: Ø 12 cm, výška 7 cm.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 43351
Past na živé myši, drátěná na podložce Past na živé myši, drátěná na podložce
Past na živé myši, drátěná na podložce Past na živé myši, drátěná na podložce

50,00 Kč bez DPH

A

60,50  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 43351
  • Balení: 1/25
  • Hmotnost v kg: 0,118

Použití:

Past otočíme spodní stranou nahoru a pootočíme (otevřeme) otáčivou částí. Do otvoru vložíme nástrahu, obvykle něco, co se běžně nevyskytuje v přirozeném prostředí hlodavce (např. sýr, uzenina, ořechy apod.). Poté past opět uzavřeme a otočíme zpět. Past umístíme na místo s výskytem hlodavců, ale mimo dosah dětí a domácích zvířat. Veškerou manipulaci s pastí se doporučuje provádět pokud možno v rukavicích, aby nebyl cítit lidský pach. Hlodavec lehce vyleze po mřížce stěny, protáhne se středovým otvorem k návnadě, ale zpět se proti trčícím drátkům již nedostane. Past je doporučeno několikrát denně kontrolovat, aby v případě odchytu zvíře zbytečně netrpělo.

Benefity výrobku:

Především jde o humánní odchyt hlodavců, kdy je možné zvíře opět vypustit zpět do přírody, daleko od lidských obydlí, kde není jeho přítomnost žádoucí. Pasti lze opakovaně používat. Nejčastěji se hodí pro použití v domácnostech, domech i na chalupách, ale také v chlévech a hospodářských budovách, různých provozech a výrobnách. Na jednu návnadu je možné do pasti chytit i několik živých myší.

Rozměry: Ø 12 cm, výška 7,5 cm.

Zákazníci také hledají jako: past na myši, past na mysi

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: