Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Past na živé myši, drátěná na podložce

Jde o drátěnou past s pozinkovou povrchovou úpravou na odchyt živých myší a dalších malých hlodavců. Rozměry: Ø 12 cm, výška 7 cm.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 43351

48,00 Kč bez DPH

A

58,08  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 43351
  • Balení: 1/25
  • Hmotnost v kg: 0,118

Použití:

Past otočíme spodní stranou nahoru a pootočíme (otevřeme) otáčivou částí. Do otvoru vložíme nástrahu, obvykle něco, co se běžně nevyskytuje v přirozeném prostředí hlodavce (např. sýr, uzenina, ořechy apod.). Poté past opět uzavřeme a otočíme zpět. Past umístíme na místo s výskytem hlodavců, ale mimo dosah dětí a domácích zvířat. Veškerou manipulaci s pastí se doporučuje provádět pokud možno v rukavicích, aby nebyl cítit lidský pach. Hlodavec lehce vyleze po mřížce stěny, protáhne se středovým otvorem k návnadě, ale zpět se proti trčícím drátkům již nedostane. Past je doporučeno několikrát denně kontrolovat, aby v případě odchytu zvíře zbytečně netrpělo.

Benefity výrobku:

Především jde o humánní odchyt hlodavců, kdy je možné zvíře opět vypustit zpět do přírody, daleko od lidských obydlí, kde není jeho přítomnost žádoucí. Pasti lze opakovaně používat. Nejčastěji se hodí pro použití v domácnostech, domech i na chalupách, ale také v chlévech a hospodářských budovách, různých provozech a výrobnách. Na jednu návnadu je možné do pasti chytit i několik živých myší.

Rozměry: Ø 12 cm, výška 7,5 cm.

Zákazníci také hledají jako: past na myši, past na mysi

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: