Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Past na živé myši, drátěná na podložce

Jde o drátěnou past s pozinkovou povrchovou úpravou na odchyt živých myší a dalších malých hlodavců. Rozměry: Ø 12 cm, výška 7 cm.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 43351
Past na živé myši, drátěná na podložce Past na živé myši, drátěná na podložce

70,00 Kč bez DPH

B

84,70 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 43351
 • Balení: 1/25
 • Hmotnost v kg: 0,118

Použití:

Past otočíme spodní stranou nahoru a pootočíme (otevřeme) otáčivou částí. Do otvoru vložíme nástrahu, obvykle něco, co se běžně nevyskytuje v přirozeném prostředí hlodavce (např. sýr, uzenina, ořechy apod.). Poté past opět uzavřeme a otočíme zpět. Past umístíme na místo s výskytem hlodavců, ale mimo dosah dětí a domácích zvířat. Veškerou manipulaci s pastí se doporučuje provádět pokud možno v rukavicích, aby nebyl cítit lidský pach. Hlodavec lehce vyleze po mřížce stěny, protáhne se středovým otvorem k návnadě, ale zpět se proti trčícím drátkům již nedostane. Past je doporučeno několikrát denně kontrolovat, aby v případě odchytu zvíře zbytečně netrpělo.

Benefity výrobku:

Především jde o humánní odchyt hlodavců, kdy je možné zvíře opět vypustit zpět do přírody, daleko od lidských obydlí, kde není jeho přítomnost žádoucí. Pasti lze opakovaně používat. Nejčastěji se hodí pro použití v domácnostech, domech i na chalupách, ale také v chlévech a hospodářských budovách, různých provozech a výrobnách. Na jednu návnadu je možné do pasti chytit i několik živých myší.

Rozměry: Ø 12 cm, výška 7,5 cm.

Zákazníci také hledají jako: past na myši, past na mysi

Hodnocení

54 %
Hodnotili 3 uživatelé
 • 51 x
 • 40 x
 • 30 x
 • 21 x
 • 11 x
 • Daniela - 14.7.2021
  Pro:
  -
  Proti:
  Bohužel vůbec nefungují… myši nevlezou dovnitř ani pro nejlahodnější nàvnadu
  Shrnutí:
  Nefunkční
 • Zuzana - 9.11.2020
  Pro:
  -
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  Spokojenost Díky
 • Dan - 14.2.2020
  Pro:
  Výrobek je kvalitně udělaný, za rozumnou cenu
  Proti:
  Myši do něj nelezou - do klasických sklapovacích pastiček jich chytím mnohem více. Zkusím ještě trošku roztáhnout vlez
  Shrnutí:
  Klasika je lepší

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].