Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Past na odchyt živých zvířat 105 x 23 x 20 cm

Past univerzální průchozí - na potkany, tchoře, kuny a další škodnou. Škodná může přijít z kterékoli strany, nemusí ani stoupnout na nášlap, stačí když lehce zatáhne za návnadu.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44191
Past na odchyt živých zvířat 105 x 23 x 20 cm Past na odchyt živých zvířat 105 x 23 x 20 cm
Past na odchyt živých zvířat 105 x 23 x 20 cm Past na odchyt živých zvířat 105 x 23 x 20 cm

1 050,00 Kč bez DPH

C

1 270,50 s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 44191
  • Balení: 1/25
  • Hmotnost v kg: 0,5

Natažení pasti: Past uchopíme tak, abychom měli středový ovládací trn od těla. Trn zvedneme, čímž se vychýlí háky na obou stranách pasti. Past zvedneme do výše hlavy a současně otočíme o 180° (vzhůru nohama). Když pastí zatřeseme, závory ze silného drátu uvolní sklopná dvířka na obou stranách (někdy je tomu třeba pomoci rukou). Jakmile se dvířka poskládají, vrátíme trn do původní polohy a zasuneme za háček táhla který je součástí nášlapu. V tom okamžiku háky na obou koncích pasti zajistí sklopná dvířka v otevřené poloze. Past otočíme do původní polohy nášlapem na zem. Trn s háčkem držíme přitom u sebe. Zbývá pouze jemně nastavit vzájemnou polohu trnu a nášlapu, tj. na střed plochého háčku.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: