Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Panel pro ovce BASIC - MULTI, žárově pozinkované

Povrchová úprava: žárově pozinkované.  Jehla není součástí panelu.

 • Rozměry: 1600 x 1200 mm

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33452
Panel pro ovce BASIC - MULTI, žárově pozinkované Panel pro ovce BASIC - MULTI, žárově pozinkované

3 120,00 Kč bez DPH

C

3 775,20 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 33452
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 23,4
Nutné znalosti:

Chovatelské a zootechnické výrobky nabízené společností KAMÍR a Co spol. s r. o. vyžadují určitou úroveň znalostí a zkušeností v oboru. Používání těchto výrobků je nutné přizpůsobit druhu, plemeni a kategorii chovaných zvířat, jejich zdravotnímu stavu a podmínkám, kde jsou zvířata držena apod. V případě pochybností o vhodnosti použití výrobku doporučujeme konzultaci s odborníkem, naším odborným poradcem nebo veterinářem.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • ohradni panel s brankou
  Milan, 05.05.2021 23:45:54
  Postrádám ve vaší nabídce ohradni panel (ovce) s brankou, umožňující vstup člověka do manipulační ohrady, spojení jehlou bez kolečka. Nebo lze toto u vás objednat.
  • RE: ohradni panel s brankou
   Ondra, 12.05.2021 11:21:02
   Dobrý den, ano, panel s dveřmi prodáváme (objednací číslo produktu 34121). Panel má praktický zasouvací systém více viz fotogalerie produktu. Lze spojit i spojovací jehlou.

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].