Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Páka na telení GH 5, délka 2 m, rozložitelná

Náš nejprodávanější model páky na telení.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33938
Páka na telení GH 5, délka 2 m, rozložitelná Páka na telení GH 5, délka 2 m, rozložitelná

5 200,00 Kč bez DPH

A

6 292,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 33938
  • Balení: 1/-/-
  • Hmotnost v kg: 8,04
  • Značka: LISTER GmbH

Rozložitelná, spolehlivá, snadno použitelná porodní páka na telata.

Nutné znalosti:

Chovatelské a zootechnické výrobky nabízené společností KAMÍR a Co spol. s r. o. vyžadují určitou úroveň znalostí a zkušeností v oboru. Používání těchto výrobků je nutné přizpůsobit druhu, plemeni a kategorii chovaných zvířat, jejich zdravotnímu stavu a podmínkám, kde jsou zvířata držena apod. V případě pochybností o vhodnosti použití výrobku doporučujeme konzultaci s odborníkem, naším odborným poradcem nebo veterinářem.

Soubory ke stažení

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

  • hodnocení páka GH 5
    Jan Chmelík, 10.01.2016 10:40:47
    negativní je velké rozmezí páky - tele nejde ven stejnoměrně a trhají se provázky, výhoda je velká délka a tím velký rozsah, ale obsluha je nutná spíš ve dvou lidech. Funguje, ale ideální to není.

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].