Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Olej na kopyta Effol se štětečkem, 475 ml

Olej na kopyta značky Effol.

  • Včetně štětečku.
  • Obsahuje vavřínový olej.
  • Impregnuje a zvyšuje elasticitu. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 80825
Olej na kopyta Effol se štětečkem, 475 ml Olej na kopyta Effol se štětečkem, 475 ml

355,37 Kč bez DPH

B

430,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 80825
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,5

Olej na kopyta včetně štětečku značky Effol. Obsahuje vysoký podíl vavřínového oleje a jiných rostlinných olejů. Má desinfekční účinky a zabraňuje vzniku hniloby. Výborně proniká do hloubky kopyta. Impregnuje rohovinu a zvyšuje elasticitu, podporuje růst rohoviny. 

 

Číslo schválení ÚSKBVL: 018-22/C

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].