Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Odměrka na krmení digitální Waldhausen

Praktická odměrka na krmení značky Waldhausen.

  • Kapacita 800 g.
  • Na baterie. 
  • Snadná údržba. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 80388
Odměrka na krmení digitální Waldhausen Odměrka na krmení digitální Waldhausen
Odměrka na krmení digitální Waldhausen Odměrka na krmení digitální Waldhausen

289,26 Kč bez DPH

B

350,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 80388
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,136

Velmi praktická digitální odměrka na krmení na baterie. Je složitelná ze dvou částí. 

Digitální odměrka na krmení vhodná pro menší i větší zvířata. Na baterie ( nejsou součástí balení). Maximální váha 800 g. Měnitelné hodnoty. Odměrka se skládá ze dvou částí. Rukovítko a miska. Rukovítko nasaďte na misku dle instrukcí. Otevřete prostor na baterii a vložte ji dovnitř. Typ baterie CR2032 3V.
Návod k čištění. Před čištěním oddělte rukovítko od misky tak, aby voda nepřišla do styku s baterií. Misku je možno umýt v čisté vodě s neutrálním čistícím prostředkem. Nepoužívejte benzín, alkohol a jiné.

Materiál: ABS ( -20° až 100 C °).
Automatická doba vypnutí: 1 minuta.

Zákazníci také hledají jako: krmicí odměrka Elt

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].