Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

NutriMix Betaglukan 500 g

Podporuje nespecifickou imunitu a napomáhá se vyrovnat s infekčním onemocněním. Optimální zdravotní stav zvířat je základ pro jejich úspěšný chov, odchov a výkrm.

 • Přírodní zdroj β-1,3/1,6 - glukanů.
 • Zajišťuje zvýšení počtu makrofágů pomocí nechráněných β-1,3/1,6 – glukanů.
 • Vhodný pro všechny druhy zvířat - cíleně i pro ty s vysokou užitkovostí.
 • Vhodný pro mláďata a zvířata v rekonvalescenci.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 57102
NutriMix Betaglukan 500 g NutriMix Betaglukan 500 g.

339,29 Kč bez DPH

C

380,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 57102
 • Hmotnost v kg: 0,5
 • Značka: Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o.

Při narušení zdravotního stavu skrze infekční onemocnění dochází ke snížení příjmu krmiva, zvýšení teploty, zhoršení růstu nebo užitkovosti. Rychlost, se kterou se organismus s infekcí vyrovnává, je následně ekonimickým ukazatelem chovu nebo výkrmu.
NutriMix Betaglutan se používá na podporu nespecifické imunity. V případě, že dojde ke kontaktu zvířete s infekčním onemocněním, dochází ke spuštění imunitních reakcí. Mezi prvotní imunitní reakce patří pomnožení bílých krvinek (makrofágů), které zajišťují obranu proti choroboplodným zárodkům procesem zvaným fagocytóza. Počet makrofágů je přímo úměrný rychlosti reakce na tyto zárodky.
NutriMix Betaglukan zajišťuje zvýšení počet makrofágů pomocí nechráněných β-1,3/1,6 – glukanů dříve, než dojde k onemocnění, a tím rurychluje dpověď na případnou infekci.
Je vhodný pro všechny druhy zvířat, především s vysokou užitkovostí, mláďata a zvířata v rekonvalescenci.

Dávkování:

 • Betaglukan lze používat dlouhodobě.
 • Preventivní dávka nebo při očekávaném zvýšení infekčního tlaku nebo možném snížení imunitní úrovně - podpůrná dávka (změna klimatu, přesuny zvířat, transport, vakcinace atd.)
 • NutriMix Betaglukan se zamíchá přímo do krmiva nebo pitné vody, popř. mléka či mléčné náhražky.
 • Při aplikaci do pitné vody se denní dávka nejdříve rozpustí v menším množství vody v poměru cca 1:10 a dále se tento roztok přidává do napáječek nebo zásobníku.
 • Pro všechny druhy zvířat.

Dávkování: (1 zarovnaná čajová lžička  – cca 1,5 g)

Druh dávkyDávkování
Preventivní dávka 0,015 g/kg ž. hm.0,015 g přípravku obsahuje 1,5 mg beta-glukanu
Podpůrná dávka 0,03 – 0,045 g/kg ž. hm.0,03 – 0,045 g přípravku obsahuje 3 – 4,5 mg beta-glukanu

Složení: buňky stěn kvasinek Saccharomyces cerevisiae, nosič – podíl glukózy min. 90 %.

Zákazníci také hledají jako: Biofaktory NutriMix Betaglukan

Alternativní zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].