Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 35 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Neoprenový chránič na ocas Eskadron, černý

Kvalitní neoprenový chránič ocasu značky Eskadron.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 86515
Neoprenový chránič na ocas Eskadron, černý Neoprenový chránič na ocas Eskadron, černý

371,90 Kč bez DPH

B

450,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 86515
  • Hmotnost v kg: 0,17

Kvalitní neoprenový chránič na ocas koně Eskadron. Vyrobený z 5,5 cm širokého neoprenu  s fleecovou vložkou k ochraně kořenu ocasu koně během transportu. Spodní strana je vyrobena z neoprenu, zabraňuje tak přemístění chrániče. Chránič je na suczý zip s logem firmy a má kroužek na přichycení.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].