Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Napáječka misková SB 510 K pro selata a běhouny

Plastová napáječka. Připojení shora, vnějším závitem 1/2". Rozměr (mm): 87 x 100 x 140.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33395
Napáječka misková SB 510 K pro selata a běhouny Napáječka misková SB 510 K pro selata a běhouny
Napáječka misková SB 510 K pro selata a běhouny Napáječka misková SB 510 K pro selata a běhouny

320,00 Kč bez DPH

A

387,20 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 33395
 • Balení: 1/4/-
 • Hmotnost v kg: 0,17
 • Značka: LISTER GmbH
Nutné znalosti:

Chovatelské a zootechnické výrobky nabízené společností KAMÍR a Co spol. s r. o. vyžadují určitou úroveň znalostí a zkušeností v oboru. Používání těchto výrobků je nutné přizpůsobit druhu, plemeni a kategorii chovaných zvířat, jejich zdravotnímu stavu a podmínkám, kde jsou zvířata držena apod. V případě pochybností o vhodnosti použití výrobku doporučujeme konzultaci s odborníkem, naším odborným poradcem nebo veterinářem.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • Vietnamská prasata
  Petr Kurc, 14.03.2015 9:56:46
  Dobrý den, řeším napájení vietnamských prasat. Jsou o velikosti cca 60 - 70 kg. Do chlívku nemám nataženou vodu, proto by mě zajímalo, jestli napaječka bude fungovat na samospád. Připojil bych ji na nádobu, která bude cca v dvou metrové výšce o obsahu 10 litrů. Nebo nějaké jiné řešení?
  • RE: Vietnamská prasata
   , 16.03.2015 11:05:08
   Dobrý den, tato napáječka není určená pro samospádovou vodu a je tedy dost pravděpodobné, že nebude správně fungovat. Nemáte-li možnost přivést tlakovou vodu, je možné použít napáječku na beztlakovou vodu. Napáječka je hladinová a prasátka nemusí nic mačkat. Stálou hladinu zde udržuje plovák. Doporučuji pouze napáječku mechanicky ochránit proti okusování a drbání. Napáječku lze také do budoucna vyhřívat. www.kamir.cz/napajecka-miskova-sb-112-nt-s-plovakovym-ventilem-plastova S pozdravem Jan Kamír

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].