Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 35 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Mexický kožený nánosník, černý vel. Full

Samostatný mexický nánosník k uzdečce ve velikosti Full.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 11852
Mexický kožený nánosník, černý vel. Full

247,93 Kč bez DPH

B

300,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 11852
 • Hmotnost v kg: 0,192

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • Beránek
  Markéta, 29.10.2022 21:05:04
  Dobrý den, je na nanosniku beránek nebo je potřeba dokoupit? A kolik cm má obvod kolem nosu? Pod hrdlem
  • RE: Beránek
   Eva, 31.10.2022 8:06:53
   Dobrý den, beránek je součástí nánosníku, není potřeba ho dokupovat. Obvod je těžké takto změřit, záleží na více aspektech. Jak nánosník nastavíte vysoko, na tvaru hlavy koně a podobně. Hezký den Eva

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].