Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Tekuté mýdlo na čištění kůže Leather New Farnam, 473 ml

Tekuté mýdlo na čištění kůže.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 11815
Tekuté mýdlo na čištění kůže Leather New Farnam, 473 ml Mýdlo tekuté na čištění kůže Leather New 473 ml

338,84 Kč bez DPH

B

410,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 11815
  • Hmotnost v kg: 0,5

Tekuté mýdlo na pravidelné čištění kůže. Čistí a samo leští jedinou aplikací. Obnovuje barvu a povrch kůže. Odstaňuje zažranou špínu a nečistoty. Po aplikaci schne do velkého dlouhotrvajícího lesku. Nemastí. Lze použít i na vlhkou kůži pro zabránění ztuhnutí nebo na ztuhlou kůži pro zabránění popraskání. Vhodné k použití po každé jízdě.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].