Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Glycerinové mýdlo na kůži Effax s houbičkou, 250 ml

Glycerinové mýdlo na kůži Effax. 

  • Vhodné na všechny typy hladké kůže.
  • Neobsahuje silikony a minerální oleje. 
  • Příznivá cena.

 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 80829
Glycerinové mýdlo na kůži Effax s houbičkou, 250 ml Mýdlo glycerinové Effax s houbičkou, 250 ml

181,82 Kč bez DPH

B

220,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 80829
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,3

Glycerinové mýdlo na kůži Effax je vhodné na všechny typy hladké kůže. S novou svěží vůní vyčistíte všechny kožené produkty. Snadno odstraňuje odolné nečistoty, důkladně čistí do hloubky a dodává kůži nový lesk. Odstraňuje prach, špínu a skvrny od potu. Mýdlo neobsahuje parabeny, silikony, mikroplasty ani minerální oleje. 

Jednoduše napěňte vlhkou, měkkou houbou nebo hadříkem. Rovnoměrně rozetřete kůži a vetřete ji. Odstraňte mýdlo čistým, měkkým hadříkem nebo houbou. V případě velmi opotřebované nebo suché usně se doporučuje následné ošetření balzámem na kůži Effax nebo olejem na kůži Effax.

Zákazníci také hledají jako: mýdlo na kůži Effax

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].