Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Mořská řasa Lololine Algae pro ptáky 10 g

Řasy jsou bohaté na vitamíny a minerály, zejména jód, který je zásadní pro správné fungování štítné žlázy. Doplňkové krmivo pro ptactvo.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 52021
Mořská řasa Lololine Algae pro ptáky 10 g Řasa mořská Lololine Algae pro ptáky 10 g.

16,07 Kč bez DPH

C

18,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 52021
  • Balení: 1/10
  • Hmotnost v kg: 0,014
  • Značka: TRIXIE CZ, SE

Složení: moučka z mořských řas.

Krmný návod: přidat 1/4 lžičku do krmiva jednou týdně.

Analytické složení: hrubý protein min. 5%, hrubý tuk min.2%, hrubá vláknina max.7%, vlhkost max. 12%, hrubý popel max. 2,7%, jod min 450 ppm.

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].