Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 35 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy a skot 15 ASSK

Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy a skot 15 ASSK je asynchronní, se sběračem 200 ml a aut. podtlakovými ventily pro 1 kozu, případně krávu. Dojí se podtlakem, asynchronně  se střídavým, pulsním masírováním struků - stimulováním mléčné žlázy.

 • Vakuové mobilní dojení
 • Asynchronní pulzace s poměrem pulsů 60 / 40
 • Transparentní sběrač 150 ml

Více informací o produktu

Objednací číslo: 11611
Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy a skot 15 ASSK Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy a skot 15 ASSK
Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy a skot 15 ASSK Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy a skot 15 ASSK
Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy a skot 15 ASSK Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy a skot 15 ASSK
Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy a skot 15 ASSK Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy a skot 15 ASSK

22 640,00 Kč bez DPH

C

27 394,40 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 11611
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 15
 • Značka: Driml s.r.o.

Struková pouzdra mají 90° výstup od podtlakových ventilů ke sběrači mléka, který zajišťuje, ABY NEDOŠLO K ODPADNUTÍ STRUKOVÝCH NÁSTAVCŮ OD VEMENE vlivem zahlcení mléčné hadice u vysokodojných zvířat. Praxe ukázala, že lze s tímto strojem dojit i krávu (dva a dva struky nadvakrát). Kráva se dá, při dodržení patřičné hygieny, podojit kozí soupravou na střídačku, tak, jako když se dojí ručně. Není to nic nepřirozeného, naopak, tele tahá vždy pouze z jednoho struku a struky během jednoho pití neustále mění. Z tohoto pohledu je zcela nepřirozené synchronní dojení všech struků najednou. Pulzy se nastaví na hodnotu cca 55-60 pulsů/min, nebo je možné pomocí plochého šroubováku pokaždé pulsy měnit. Přestavení podtlaku je rychlé a jednoduché - pootočením hlavice redukčního ventilu. Může se nechat na hodnotě - cca 0,42 Baru pro krávu i kozy. Kráva se potom dojí o chvilku déle, ale šetrněji. Dojí se podtlakem, asynchronně se střídavým, pulsním masírováním struků - stimulováním mléčné žlázy. Sběrná podtlaková nádoba s
obsahem 15 litrů umožňuje nádoj max. 12 litrů mléka. Konev, víko a vzdušník jsou vyrobeny z nerezové oceli AiSi 310. Podtlak vytváří velmi tichá olejová vývěva VALUE 245 s výkonem 125 litrů za minutu. Stačí tedy umýt a zdesinfikovat vemínko, spustit motor vakuové pumpy, a nasadit na struky struková pouzdra se silikonovými návlečkami. Sací efekt se dostaví okamžitě po spuštění vývěvy. Návlečky je třeba na struky dobře nasadit a počkat několik vteřin, než se řádně přisají. Je dobré po přisátí za návlečky zatáhnout a zkontrolovat tak kvalitu nasazení. Na konci dojení, když už jde jen málo mléka je třeba návlečky několikrát s vemenem pozvednout - stimulace mléčná žlázy - jako když kůzle trká do vemene, aby došlo k úplnému vydojení. Rytmus udává dobře slyšitelné "pukání" pneumatického pulzátoru.

 • Silikonové návlečky
 • Hadice Spagiari
 • Asynchronní pulzátor L 80
 • 230V, 50 Hz, 350W
 • Váha cca 30kg.
 • Nerezová konev 15L
 • Nerezové víko konve
 • Nerezový vzdušník s odkalovačem, regulací, vakuometrem a madlem
 • Obsah nerezového vzdušníku je 2,5 litru
 • Odlučovač kondenzátu s 1 mikronovým filtrem
 • Mobilní základna z hliníkové slitiny
 • Pojezdová kola s ložisky
 • Max. objem nadojeného mléka 12 litrů

Mobilní jednokonvové dojící zařízení pro kozy a skot 15 ASSK je velmi lehké, pohyblivé, s neotřele jednoduchým a účelným designem. Protáhne se v nouzi dveřmi 60 cm a lehce jezdí i po schodech! Velmi tichý dojicí poloautomat je velmi šetrný  jak ke zvířatům, tak i ke karpálním nervům v zápěstí dojiče. Mléčná hadice s průřezem 14,5 mm je transparentní, takže je dobře vidět proudící nadojené mléko. Také je jasně vidět, kdy je hotovo. Dobře a rychle se čistí. Mléčná hadice, a dvojice vzduchových hadic je dlouhá 2m a je zakončena transparentním sběračem mléka.

Lehké, mobilní, miniaturní vakuové pulsní dojení zpříjemní a zrychlí Vaši bezodkladnou každodenní činnost a bude šetřit i Vaše zdraví.  Jedná se o jednoduchý výrobek, bez kterého se ale již neobejdete!

Soubory ke stažení

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].