Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Mlezivo pro jehňata a kůzlata FOS Colostrum, 100g

Krmný doplněk FOS Colostrum je náhražka mleziva pro telata, jehňata a kůzlata.  Toto mlezivo nahrazuje velice oblíbené kolostrum KUBILAM.

  • FOS Colostrum se smíchá v požadovaném poměru s vodou a podává se přímo mláděti nejlépe do 6 hodin po narození
  • aplikaci je možné opakovat do 12 hodin po narození
  • dbejte na zvýšenou hygienu při přípravě a aplikaci - zabráníte tak nežádoucím infekcím.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33899
Mlezivo pro jehňata a kůzlata FOS Colostrum, 100g Mlezivo pro jehňata a kůzlata FOS Colostrum, 100g

361,61 Kč bez DPH

C

405,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 33899
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,1

FOS Colostrum je mlezivo sušené mrazem, které obsahuje min. 20 % imunoglobulinů G. Je nutné podávat okamžitě po porodu, protože přibližně 12 hodin po narození klesá prostupnost střevní stěny a imunoglobuliny kolostra nemohou být přenášeny do krevního řečiště. Telata, jehňata a kůzlata, kterým byl FOS Colostrum podán, vykazují potřebnou hladinu protilátek: riziko patogenů je omezeno a zvířata lépe rostou.

Způsob aplikace a dávkování:
- FOS Colostrum se smíchá v požadovaném poměru s vodou a podává se přímo mláděti nejlépe do 6 hodin po narození
- aplikaci je možné opakovat do 12 hodin po narození
- dbejte na zvýšenou hygienu při přípravě a aplikaci - zabráníte tak nežádoucím infekcím.

Dávkování:
Jehňata, kůzlata:
- použijte 1 x 40 g FOS Colostrum na 4 kg tělesné hmotnosti jako náhradu mleziva pro jehňata (kůzlata), rozpusťte 40 g ve 100 – 125 ml vody (přibližně 40°C)

Telata
- podávejte 1 x 500 g FOS Colostrum na jedno tele jako náhradu mleziva, rozmíchejte 500 g ve 2 – 2,5 l vody (přibližně 40°C)

FOS Colostrum je vzorkované a testované na Mycobacterium paratuberculosis spp., infekční bovinní rhinotracheitis a Rh nemoci.


Balení: 100 g

Zákazníci také hledají jako: mlezivo v prášku,

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].