Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Míč na pamlsky Trixie s kostrami rybiček 6 cm

Plnící plastový míček pro aktivní hru pro kočky, ale i pro mini a malá plemena psů. Disain rybích koster s velkým otvorem i pro větší pamlsky či granulky. Při  hře a kutálení pamlsky vypadávají ven a tím poskytnou nekonečnou zábavu pro Vašeho zvířacího miláčka. Otvor vždy přizpůsobte velikosti pamlsků nebo granulí.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51989
Míč na pamlsky Trixie s kostrami rybiček 6 cm Míč na pamlsky Trixie s kostrami rybiček 6 cm.

61,98 Kč bez DPH

C

75,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51989
  • Balení: 1/3
  • Hmotnost v kg: 0,048
  • Materiál / složení: plast
  • Značka: TRIXIE CZ, SE

Rozměr: průměr 6 cm, maximální rozměr otvoru 3,5 cm×1 cm.

Zákazníci také hledají jako: Míč na pamlsky Trixie, plnící míček Trixie

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].