Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 35 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Míč na pamlsky Trixie s kostrami rybiček 6 cm

Plnící plastový míček pro aktivní hru pro kočky, ale i pro mini a malá plemena psů. Disain rybích koster s velkým otvorem i pro větší pamlsky či granulky. Při  hře a kutálení pamlsky vypadávají ven a tím poskytnou nekonečnou zábavu pro Vašeho zvířacího miláčka. Otvor vždy přizpůsobte velikosti pamlsků nebo granulí.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51989
Míč na pamlsky Trixie s kostrami rybiček 6 cm Míč na pamlsky Trixie s kostrami rybiček 6 cm.

61,98 Kč bez DPH

C

75,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51989
  • Balení: 1/3
  • Hmotnost v kg: 0,048
  • Materiál / složení: plast
  • Značka: TRIXIE CZ, SE

Rozměr: průměr 6 cm, maximální rozměr otvoru 3,5 cm×1 cm.

Zákazníci také hledají jako: Míč na pamlsky Trixie, plnící míček Trixie

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].