Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Mazací tuk VISCANO 2 - tuba 400 g

K mazání kluzných i valivých ložisek při normálních provozních podmínkách.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 22727
Mazací tuk VISCANO 2 - tuba 400 g Mazací tuk - tuba 400 g

100,00 Kč bez DPH

W

121,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 22727
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,44

Lze aplikovat u procesů s nízkými až vysokými otáčkami, při nízkých i vysokých teplotách, k běžnému mazání strojních zařízení i k údržbě namáhaných mazacích míst.
Výborně utěsní a je odolný i ve vlhkém či prašném prostředí.
Umožňují hladký a plynulý pohyb.
Od - 30 ° C do + 120 ° C.

Soubory ke stažení

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].