Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Bylinná ochranná mast na kopyta v bukovým dehtem Eliott - 450 ml

Mast na kopyta vhodná zejména pro koně trpící hnilobou kopytní střelky.

  • Podporuje růst rohoviny.
  • Pro koně trpící hnilobou. 
  • Zamezuje šíření bakterií. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 73774
Bylinná ochranná mast na kopyta v bukovým dehtem Eliott - 450 ml Mast na kopyta s bukovým dehtem Eliott 450 ml
Varianty

210,74 Kč bez DPH

B

255,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 73774
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,5

Kopytní mast podporuje optimální růst kopyt a jejich elastičnost. Je vhodná zejména u koní s problémovými kopyty trpícími hnilobou kopytní střelky. Přírodní látky působí do hloubky rohoviny a zamezují dalšímu šíření bakterií.

Bylinná ochranná mast na kopyta Eliott s bukovým dehtem napomáhá v účinné léčbě hniloby a to především díky obsahu kyseliny salicylové a bukového dehtu. Obsahuje také přírodní vosk a heřmánkový extrakt, které i nadále udržují kopyto pružné a zabraňují jeho vysychání. Heřmánkový extrakt má zklidňující a protizánětlivé účinky. Mast se aplikuje zejména na postiženou oblast - střelku a chodidlo kopyta.

Účinná látka: Vazelína, Parafin, Lanolin, Heřmánek, extrakt, Bukový dehet, Kyselina salicylová

Číslo schválení: ÚSKVBL: 038-12/C

Zákazníci také hledají jako: mast na střelku Eliott, ošetření střelky Eliott

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].