Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Masová vanička pro psy Chejn Bravo kuře a hovězí 325 g

Chejn Bravo Plus je masová vanička s extra kousky hovězího masa a základem z kuřete, obohacená vitamíny z rostlinných zdrojů (mrkev a další zelenina) bez lepku. Chejn Bravo Plus je kompletní krmivo pro psy všech plemen a věkových kategorií.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51982
Masová vanička pro psy Chejn Bravo kuře a hovězí 325 g Vanička pro psy Chejn Bravo kuře a hovězí, 325 g.

33,91 Kč bez DPH

C

39,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51982
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,355

Krmivo je možno podávat samostatně jako kompletní krmnou dávku (viz doporučené dávkování) pro malá a středí plemena, nebo jako doplněk v kombinaci s oblíbenou přílohou, např. s těstovinou, rýží nebo s granulemi.

Složení: maso a produkty živočišného původu 97% (hovězí maso, hovězí masový ořez, chrupavčité tkáně, kuřecí krky, kuřecí skelety, vnitřnosti - srdíčka, dršťky, játra, plíce), zelenina - mrkev, celer, hrách, želírovací látky.

Analytické složky: protein 11,24%, obsah tuku 6,81 %, vláknina 0,30 %, hrubý popel 3,3%, vlhkost 77 %.

  • Krmivo neobsahuje lepek, sóju, geneticky modifikované suroviny, ani barviva.
  • Díky šetrné sterilizační technologii má před otevřením trvanlivost 1 rok.
  • Po otevření uchovávejte v chladu a rychle spotřebujte.

Hmotnost: 325 g

Upozornění: množství krmiva je třeba individuálně upravit v závislosti na věku, kondici a míře fyzického zatížení/pohybu psa. Pokud je pro Vašeho pejska kompletní krmivo značky CHEJN novinkou, nahrazujte je v krmné dávce postupně v kombinaci s krmivem, na něž byl doposud zvyklý.

Zákazníci také hledají jako: Chejn Bravo Plus

Související zboží

Alternativní zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].