Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Malá tenisová zvířátka, 16 cm

Veselá barevná zvířátka v kombinaci tenisového míčku a provazu jsou velmi atraktivní hračka pro Vašeho pejska. Jsou velká cca 16 cm, provaz je pohyblivý a  Váš pejsek si tuto hračku určitě zamiluje.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51111
Malá tenisová zvířátka, 16 cm Malá tenisová zvířátka, 16 cm
Malá tenisová zvířátka, 16 cm Malá tenisová zvířátka, 16 cm

70,25 Kč bez DPH

C

85,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51111
  • Balení: 1/4
  • Hmotnost v kg: 0,3
  • Značka: TRIXIE CZ, SE

Barva: dle aktuální nabídky. Mix barev, druhů a zvířat.

Zákazníci také hledají jako: veselá zvířátka pro psy, provazová zvířátka

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].