Zboží zakoupené v e-shopu v období od 1.12. do 24.12.2023 můžete vyměnit až do 15.1.2024. Pozor! Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Liz minerální Profilick Sheep pro ovce, 22 kg

Minerální krmivo pro ovce.

  • Organicky vázaný zinek.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 30403
nové
Liz minerální Profilick Sheep pro ovce, 22 kg Liz minerální Profilick Sheep pro ovce, 22 kg

782,61 Kč bez DPH

C

900,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 30403
  • Balení: 1/27
  • Hmotnost v kg: 23

Složení:

Třtinová melasa, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, monodikalcium fosfát, dikalcium fosfát, sůl, pšeničné otruby, síran sodný.

Použití:

Kbelíky umístěte v blízkosti zdroje vody, v případě sucha navlhčete. Upevněte, pravidelně vyprazdňujte vodu a nahromaděné nečistoty. Přepokládaná denní spotřeba 15 – 25 g na 100 kg živé hmotnosti. Pokud jsou zvířata silně demineralizována a je riziko nadměrného příjmu lizu, zajistěte, aby spotřeba lizu nepřekročila 30 g/ den/ovci.

Soubory ke stažení

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].