Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Lívanečník pro NK test černý

Destička slouží k pozorování výsledku testování mléka na obsah somatických buněk.

  • Čtyři části destičky umožňují provádět rychlá měření z každé čtvrtiny zvlášť současně.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 30249
Lívanečník pro NK test černý Lívanečník pro NK test černý

50,00 Kč bez DPH

A

60,50 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 30249
  • Balení: 1/10/100
  • Hmotnost v kg: 0,11
  • Značka: AVITA Slawomir Rutz

Jak používat: naneste malé množství mléka na každou oblast talíře (od každé čtvrtiny po samostatnou oblast). Po přidání mléčné testovací tekutiny na obsah somatických buněk dostaneme v krátké době výsledek.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].