Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Kurník pro slepice

V naší nabídce najdete kvalitní dřevěné kurníky pro slepice. Kurníky nabízíme v různých variantách pro 5 - 20  slepic.  Pořídit u nás můžete také zateplený kurník nebo kurník s výběhem.

Kurník pro slepice může stát volně ve výběhu, nebo může být situován v domě - ve stodole nebo kolně - s vyústěním do výběhu. 

Správný kurník pro slepice má hřady, krmítko a hnízdo. Hnízdo, kukaň, je místo, kam slepice snášejí vejce. Bývá vystlané slámou. Krmítko může být dřevěné, kovové, ale i plastové. Nutná je zvláštní nádoba na vodu - napáječka pro slepice, aby slepice měly stálý přístup k vodě.

Hřad, často označovaný jako bidýlko, slouží slípkám v době spánku či odpočinku. Správný hřad je vybaven plechovou nebo dřevěnou deskou na zachytávání slepičích exkrementů. Deska se vkládá pod hřad a lze vysouvat, aby se exkrementy daly snadno z kurníku vynést.

Kurník pro slepice musí mít vchodové dveře pro ošetřovatele a vchodová dvířka pro slípky. Tato dvířka by měla být zavírací - automatické zavírání kurníku je ideálním řešením. Zabezpečení je nezbytné pro ochranu slepic před predátory - dravci, liškami, kunami apod.

Řadit podle:
Nalezeno 16 produktů
1