Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Kurník pro slepice, automatické zavírání kurníku

Pořizujete kurník pro slepice? Správný kurník má hřady, krmítko a hnízdo. Hnízdo, kukaň, je to místo, kam slepice snášejí vejce. Bývá vystlané slámou. Krmítko může být dřevěné, kovové, ale i plastové. Nutná je zvláštní nádoba na vodu - napáječka pro slepice, aby slepice měly stálý přístup k vodě.

Hřad, často označovaný jako bidýlko, slouží slípkám v době spánku či odpočinku. Správný hřad je vybaven plechovou nebo dřevěnou deskou na zachytávání slepičích exkrementů. Deska se vkládá pod hřad a lze vysouvat, aby se exkrementy daly snadno z kurníku vynést.

Kurník pro slepice musí mít vchodové dveře pro ošetřovatele a vchodová dvířka pro slípky. Tato dvířka by měla být zavírací - automatické zavírání kurníku je ideálním řešením. Zabezpečení je nezbytné pro ochranu slepic před predátory - dravci, liškami, kunami apod. Kurníky pro slepice jsou nejčastěji vyrobené ze dřeva a můžou být dle potřeby v různých rozměrech závisejících na počtu slípek. Kurník pro slepice může stát volně ve výběhu, nebo může být situován jako v domě - ve stodole nebo kolně - s vyústěním do výběhu. V naší nabídce jsou i dřevěné zateplené kurníky pro slepice s výběhem.

Řadit podle:
Nalezeno 22 produktů
1