Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Kufr s ozuby Ekkia, komplet, M 12

Sada s ozuby Ekkia.

  • 2typy ozubů
  • včetně příslušenství
  • praktický kufřík

Více informací o produktu

Objednací číslo: 79299
Kufr s ozuby Ekkia, komplet, M 12 Kufr s ozuby Ekkia, komplet, M 12

1 033,06 Kč bez DPH

B

1 250,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 79299
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,85

Praktická sada s 2 typy ozubů ve velikosti 12. Kratší a delší ozuby s vidiovým hrotem. 8+8 ks. Sada je v kufříku na zavírání včetně  dřevěného kartáčku na čištění, imbusu, závitníku, plastových podložek 8 ks a včetně kovových závitů 8 ks. 

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].