Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Kožený podbřišník Riding World, černý - 125 cm

Kožený podbřišník z kvalitního materiálu s elastickou gumou na jedné straně

 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 70665
Kožený podbřišník Riding World, černý - 125 cm Podbřišník kůže Riding World Ekkia, 125 cm

735,54 Kč bez DPH

B

890,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 70665
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,47

Anatomicky tvarovaný podbřišník z kvalitní kůže, obsahuje elastickou gumu na jedné straně pro jednodušší dotahování, pevné přezky.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].