Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Kožená hračka pro psy Medvěd, 15 cm

Odolná hračka pro psy z přírodních materiálů ve tvaru medvíděte Vhodná jak pro štěňata, tak pro psy v seniorském věku. Bezpečná, bez ostrých hran.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50288
Kožená hračka pro psy Medvěd, 15 cm Kožená hračka pro psy Medvěd, 15 cm
Kožená hračka pro psy Medvěd, 15 cm Kožená hračka pro psy Medvěd, 15 cm

99,17 Kč bez DPH

C

120,00 s DPH

Není skladem - vyberte si alternativní zboží
Dočasně nedostupné. Bližší informace: obchod@kamir.cz

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 50288
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,1

Rozměr: průměr 15 cm.

Barva: přírodní.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].