KAMIR

Kniha Základní anatomie koní, Dr. Christina Fritz

Kniha o anatomii koní nově v sortimentu. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 80160
Kniha Základní anatomie koní, Dr. Christina Fritz Kniha Základní anatomie koní, Dr. Christina Fritz
nové
Kniha Základní anatomie koní, Dr. Christina Fritz Kniha Základní anatomie koní, Dr. Christina Fritz

354,55 Kč bez DPH

C

390,00 s DPH

Není skladem
Běžně do 10 dnů

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 80160
  • Balení: 1/5
  • Hmotnost v kg: 1

Jak funguje kůň? Co je důležité k tomu, aby se mohl hýbat, dýchat a žrát? Které struktury v jeho těle můžeme vidět a nahmatat? Které funkce můžeme sledovat?
Na tyto otázky a mnoho dalších odpovídá právě tato kniha. Zvláštní pozornost věnuje pohybovému aparátu, který je pro koně jakožto zvíře bránící se útěkem velmi důležitý. Vysvětluje však i funkce vnitřních orgánů, kůže, nervového systému a smyslových orgánů. Najdete v ní i spoustu názorných kreseb a fotografií, které vám pomohou pochopit i složitější anatomické souvislosti popisované v textu. České vydání je doplněné i o slovníček latinských názvů.
Z obsahu:
- jezdecká a veterinární latina
- pohybový aparát
- nervový systém
- trávicí systém
- smysly koně
Dr. Christina Fritz je promovaná bioložka specializovaná na fyziologii zvířat a autorka odborných knih. Provozuje vlastní praxi integrované terapie koní v Berlíně a vede kurzy energetické práce s koňmi v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].