KAMIR

Kniha Terapie koní podle Mastersona, Jim Masterson a Stefanie Reinhold

Naučná kniha o terapii koní včetně instruktážních videí nově v sortimentu. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 80161
Kniha Terapie koní podle Mastersona, Jim Masterson a Stefanie Reinhold Kniha Terapie koní podle Mastersona, Jim Masterson a Stefanie Reinhold
nové
Kniha Terapie koní podle Mastersona, Jim Masterson a Stefanie Reinhold Kniha Terapie koní podle Mastersona, Jim Masterson a Stefanie Reinhold

453,64 Kč bez DPH

C

499,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 80161
  • Balení: 1/5
  • Hmotnost v kg: 1

Průlomová terapeutická metoda, která mírní bolest, napětí a zlepšuje komunikaci s vaším koněm. Na rozdíl od jiných terapií je Masterson Method založena na aktivní účasti koně.
Součástí knihy jsou QR kódy s odkazy na 40 minut instruktážních videí s českými titulky.
Jde o sjednocený koncept postupů z fyzioterapie a neurologie, který využívá neurologické body na těle, stimuluje je, a tím dochází k hloubkovému uvolnění bolestivých a namáhaných partií jak svalového, tak kloubního aparátu.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].