Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Kniha Terapie koní podle Mastersona, Jim Masterson a Stefanie Reinhold

Naučná kniha o terapii koní včetně instruktážních videí nově v sortimentu. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 80161
Kniha Terapie koní podle Mastersona, Jim Masterson a Stefanie Reinhold Kniha Terapie koní podle Mastersona, Jim Masterson a Stefanie Reinhold

500,00 Kč bez DPH

C

500,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 80161
  • Balení: 1/5
  • Hmotnost v kg: 1

Průlomová terapeutická metoda, která mírní bolest, napětí a zlepšuje komunikaci s vaším koněm. Na rozdíl od jiných terapií je Masterson Method založena na aktivní účasti koně.
Součástí knihy jsou QR kódy s odkazy na 40 minut instruktážních videí s českými titulky.
Jde o sjednocený koncept postupů z fyzioterapie a neurologie, který využívá neurologické body na těle, stimuluje je, a tím dochází k hloubkovému uvolnění bolestivých a namáhaných partií jak svalového, tak kloubního aparátu.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].