Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Kniha Restart koně, Mark Rashid

Velmi zajímavá kniha od známého autora Marka Rashida, který hledá příčiny problémů, které koním ztěžují život. Zajímavé barevné fotografie. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 77766
Kniha Restart koně, Mark Rashid Kniha Restart koně, Mark Rashid
nové
Kniha Restart koně, Mark Rashid Kniha Restart koně, Mark Rashid

454,55 Kč bez DPH

C

500,00 s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 77766
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 1

Celoživotním posláním Marka Rashida se stalo hledání příčin problémů, které koním ztěžují život lidské společnosti. Tato publikace, první mnoha Rashidových knih, níž jsou barevné fotografie, čtenáře provede praktickými kroky pro restartování koní. Jsou to jednoduché, ale zároveň efektivní koncepty vycházející dlouholetého studia bojových umění. Jeho vypravěčský styl příběhy pobaví přitom odhalují důležité lekce, které zapadají do cesty každého horsemana. Jsme součástí jeho klidného řešení situací, což nám poskytuje hlubší pohled na to, co potřebujeme, abychom umožnili jakémukoliv koni nový začátek, který si zaslouží.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: