Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Kleště na paznehty pro ovce Felco 50 s otočnou rukojetí

Nůžky na paznehty Felco 50 s otočnou rukojetí, která snižuje o 30 % vynaloženou sílu a činí stříhání ještě komfortnější. Tyto nůžky na paznehty si oblíbí chovatelé ovcí a koz, díky nožům potaženými speciální látkou (XYLAN) mají ochranu proti infekci kopyt.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44659
Kleště na paznehty pro ovce Felco 50 s otočnou rukojetí Kleště na paznehty pro ovce Felco 50 s otočnou rukojetí

1 900,83 Kč bez DPH

B

2 300,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 44659
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 0,555
 • Značka: Albert Kerbl GmbH

Základní specifikace Nůžky na paznehty s otočnou rukojetí Felco 50:
Délka 270mm
Hmotnost 310g

Detailní popis Nůžky na paznehty s otočnou rukojetí Felco 50:

Spolehlivost: pohodlná, lehká robustní rukojeť z kovaného hliníku. Ostří a proti-ostří vyrobeno z vysoce kvalitní tvrzené oceli. Čistý, precizní střih. Všechny díly jsou snadno vyměnitelné

Vlastnosti: jednoduché a trvalé nastavení střihu. Ochrana proti infekci kopyt díky nožům potaženými speciální látkou. (XYLAN).

Ergonomie: Otočná rukojeť snižuje potřebnou sílu vynaloženou při práci o 30 %. Protiskluzová úprava rukojeti.

Zákazníci také hledají jako: Paznehtářské kleště

Související zboží

Hodnocení

60 %
Hodnotili 2 uživatelé
 • 51 x
 • 40 x
 • 30 x
 • 20 x
 • 11 x
 • Soňa Wojnarová - 10.1.2023
  Pro:
  -
  Proti:
  Zřejmě by to chtělo školení, jak to používat :) Otočná rukojeť mi na stříhání kopýtek připadá nepraktická. Zároveň jsou nůžky dost velké (zřejmě na mojí ruku). Bohužel zůstanu u záložních nůžek na keře, kterými se kopýtka dělají mnohem líp. Tyhle si zatím nechám. Myslím, že materiál je dobrý, Je možné části vyměnit (ostří) a předpokládám, že se při tvoření produktu očividně snažili. Je možné, že nefunguje jen mě :) Dívala jsem se pak i na paznehtářská fóra a bohužel tam z nich taky několik lidí nebylo moc nadšených.
  Shrnutí:
  -
 • Milada Zetochová - 23.5.2020
  Pro:
  Dobré
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  -

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].

Video