Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Kleště na paznehty pro ovce Felco 50 s otočnou rukojetí

Nůžky na paznehty Felco 50 s otočnou rukojetí, která snižuje o 30 % vynaloženou sílu a činí stříhání ještě komfortnější. Tyto nůžky na paznehty si oblíbí chovatelé ovcí a koz, díky nožům potaženými speciální látkou (XYLAN) mají ochranu proti infekci kopyt.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44659
Kleště na paznehty pro ovce Felco 50 s otočnou rukojetí Kleště na paznehty pro ovce Felco 50 s otočnou rukojetí
Kleště na paznehty pro ovce Felco 50 s otočnou rukojetí Kleště na paznehty pro ovce Felco 50 s otočnou rukojetí

1 822,31 Kč bez DPH

B

2 205,00 s DPH

Skladem

Související zboží

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 44659
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 0,555
 • Značka: Albert Kerbl GmbH

Základní specifikace Nůžky na paznehty s otočnou rukojetí Felco 50:
Délka 270mm
Hmotnost 310g

Detailní popis Nůžky na paznehty s otočnou rukojetí Felco 50:

Spolehlivost: pohodlná, lehká robustní rukojeť z kovaného hliníku. Ostří a proti-ostří vyrobeno z vysoce kvalitní tvrzené oceli. Čistý, precizní střih. Všechny díly jsou snadno vyměnitelné

Vlastnosti: jednoduché a trvalé nastavení střihu. Ochrana proti infekci kopyt díky nožům potaženými speciální látkou. (XYLAN).

Ergonomie: Otočná rukojeť snižuje potřebnou sílu vynaloženou při práci o 30 %. Protiskluzová úprava rukojeti.

Zákazníci také hledají jako: Paznehtářské kleště

Hodnocení

60 %
Hodnotili 2 uživatelé
 • 51 x
 • 40 x
 • 30 x
 • 20 x
 • 11 x
 • Soňa Wojnarová - 10.1.2023
  Pro:
  -
  Proti:
  Zřejmě by to chtělo školení, jak to používat :) Otočná rukojeť mi na stříhání kopýtek připadá nepraktická. Zároveň jsou nůžky dost velké (zřejmě na mojí ruku). Bohužel zůstanu u záložních nůžek na keře, kterými se kopýtka dělají mnohem líp. Tyhle si zatím nechám. Myslím, že materiál je dobrý, Je možné části vyměnit (ostří) a předpokládám, že se při tvoření produktu očividně snažili. Je možné, že nefunguje jen mě :) Dívala jsem se pak i na paznehtářská fóra a bohužel tam z nich taky několik lidí nebylo moc nadšených.
  Shrnutí:
  -
 • Milada Zetochová - 23.5.2020
  Pro:
  Dobré
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  -

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].

Video