Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Kleště DynaGrip štípací 150 mm

Kované z karbonové oceli. Indukčně kalené ostří, temperované čelisti pro dlouhou životnost.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 55442
Kleště DynaGrip štípací 150 mm Kleště DynaGrip štípací 150 mm

230,00 Kč bez DPH

C

278,30 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 55442
  • Balení: 1/3
  • Hmotnost v kg: 0,26
  • Značka: Stanley

Frézovaná ostří stříhacích čelistí. Přesně frézovaný a usazený čep pro plynulé otevírání/ zavírání čelistí. Všechny exponované ocelové povrchy jsou přebroušené a chráněné proti korozi. Ergonomicky tvarované bimateriální rukojeti - dobře se drží i zaolejovanou rukou.

Zákazníci také hledají jako: DynaGroup,štípačky

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].