Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Klec fixační - zužovací vložka s řetízky

Vložka slouží pro zúžení vnitřního prostoru klece v případě manipulace menších kategorií zvířat. Vložka se připojuje ke kleci pomocí 3 řetízků, které se zajistí karabinami.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33538
Klec fixační - zužovací vložka s řetízky Klec fixační - zužovací vložka s řetízky
Klec fixační - zužovací vložka s řetízky Klec fixační - zužovací vložka s řetízky
Klec fixační - zužovací vložka s řetízky Klec fixační - zužovací vložka s řetízky

5 300,00 Kč bez DPH

C

6 413,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 33538
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 70
  • Vložka je univerzální pro použití na levou nebo pravou stranu klece.
  • Při použití jednoho kusu zúžíte prostor o 5 cm, můžete použít další vložku na druhou stranu, tím zúžíte prostor o 10 cm.
  • Pokud potřebujete ještě větší zúžení, můžete mezi vložku a stěnu klece vložit vhodný pevný předmět, např. paletu. Dbejte vždy na to, aby vložka byla pevně a bezpečně přichycena.

Soubory ke stažení

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].