Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Paměťová karta Kingston MicroSDHC 8GB + SD adaptér

Rychlá paměťová karta typu Micro Secure Digital High-Capacity (SDHC nebo SDA 2.00) s minimální rychlostí čtení i záznamu 4 MB/s, kapacita 8GB.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 42013
Paměťová karta Kingston MicroSDHC 8GB + SD adaptér Paměťová karta Kingston MicroSDHC 8GB Class 4 + SD adaptér

300,00 Kč bez DPH

C

363,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 42013
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,01

Ultrapřenosná a multifunkční:

S velikostí tak akorát na jeden prst získáte skvělé úložné médium, ze kterého se díky přiloženému adaptéru na SD karty stává univerzální paměť pro počítače, notebooky, tablety, chytré telefony, digitální kamery či fotoaparáty v jednom. Kartu jednoduše do adaptéru zasunete a získáváte plnohodnotnou SD kartu s možností uzamčení zápisu.

Parametry a specifikace:

Typ: micro SDHC
Kapacita: 8 GB
Rychlost čtení: 4 MB/s
Rychlost zápisu: 4 MB/s
Rozhraní paměťové karty: Standardní rozhraní (SD, SDHC, SDXC)
Vybavení Adaptér na klasickou SD

Rozměry: 15 x 11 x 1 mm
Hmotnost: 1,41 g

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].