Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Jezdecký bič Fleck, nylonový s protiskluzovou rukojetí - tmavě zelený, 80 cm

Kvalitní jezdecký bič značky Fleck v zajímavých barvách.

  • Protiskluzová rukojeť. 
  • Kožené poutko na uchycení na ruku. 
  • Zakončení na plastovou knopku.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 75459
Jezdecký bič Fleck, nylonový s protiskluzovou rukojetí - tmavě zelený, 80 cm Bič jezdecký FLECK, nylon, tmavě zelený, 80 cm

243,80 Kč bez DPH

A

295,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 75459
  • Balení: 1/10
  • Hmotnost v kg: 0,08

Kvalitní nylonový bič známé a oblíbené značky Fleck ve více barvách. Délka biče je 73 cm bez šlahounu (se šlahounem 81 cm.) Rukovět je z protiskluzového materiálu, dobře uchopitelná do ruky. Zakončení rukojeti je na plastovou knopku. Bič má kožené poutko na uchycení na ruku. Aktuálně na výběr vínová nebo tmavě zelená barva. 

Zákazníci také hledají jako: bič pro koně, koňský bič, bič na koně

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].