Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Jezdecká bezpečnostní přilba Imperial Riding Classics, černo-růžová - vel. M-L

Jezdecká bezpečnostní přilba Imperial Riding.

  • Starorůžové doplňky s jemnými flitry.
  • Dle aktuálních norem.
  • Dobré odvětrávání.
  • Příznivá cena.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 80295
Jezdecká bezpečnostní přilba Imperial Riding Classics, černo-růžová - vel. M-L Přilba jezdecká Imperial, černo-růžová, M-L
Jezdecká bezpečnostní přilba Imperial Riding Classics, černo-růžová - vel. M-L Přilba jezdecká Imperial, černo-růžová, M-L

2 057,85 Kč bez DPH

B

2 490,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 80295
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,85

Jezdecká bezpečnostní přilba značky Imperial Riding ve velmi moderním provedení. Přilba má nadčasový design a dobře sedí. Vnitřní výstelka je velmi měkká a díky nastavitelnému kolečku vzadu se přilba dobře přizpůsobí.

Přilba má pěnovou výplň a několik průduchů, které zaručují dobrou cirkulaci vzduchu. Zapínání pod bradou je nastavitelné  na plastové přezky a pásek je z umělé kůže. Přilba je zdobená starorůžovými doplňky a uprostřed je pruh s lehkými flitry. Na zadní straně je kovový štítek s logem, na který je možné nalepit jmého jezdce. 

Dostupné velikosti:

XXS-S 51-55 cm

S-M 55-57 cm

M-L 57-58 cm 

 

Přilba splňuje aktuální normu VG1 01.040 2014-12.

Parametry

ZnačkaImperial Riding

Zákazníci také hledají jako: jezdecká helma Imperial Riding

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].