KAMIR

Jednokonvové dojení pro skot MD25 ASSS, asynchronní

Malé dojení MD 25 ASSS asynchronní, sběrač 240ml, pro skot. se silikonovýmii návlečkami a nerezovými pouzdry.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 11632
Jednokonvové dojení pro skot MD25 ASSS, asynchronní Jednokonvové dojení pro skot MD25 ASSS, asynchronní
Jednokonvové dojení pro skot MD25 ASSS, asynchronní Jednokonvové dojení pro skot MD25 ASSS, asynchronní

22 700,00 Kč bez DPH

C

27 467,00 s DPH

Skladem

Popis produktu

 • Objednací číslo: 11632
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 42

Je vhodné pro drobné hospodáře. Dojí se podtlakem, asynchronně,  se střídavým, pulsním masírováním struků - stimulováním mléčné žlázy.  Sběrná  podtlaková nádoba s obsahem 25 litrů umožňuje nádoj až 21 litrů mléka. 25ti litrová nerezová  konev, víko konve a vzdušník s madlem jsou vyrobeny z nerezové oceli AiSi 310.  Podtlak  vytváří velmi tichá olejová vývěva s výkonem 170 litrů za minutu. Vzdušník je v zájmu uživatelské pohody malokapacitní a slouží spíš pro technické napojení dojicího stroje a odkalování.  Hlavní funkci vzdušníku přebírá tedy  velká nerezová konev.  Podvozek  dojačky je uzpůsoben tak, že je možné používat i transparentní polykarbonátové 32 litrové  konve! K tomu slouží mezikruží na podvozku, které vystřeďuje konve pod upínací třmen. Víko osazené asynchronním pulzátorem je univerzální pro obě konve.  POZOR  kompatibilita se netýká 30ti litrových transpaentních polykarbonátových konví, které mají průměr  hrdla o 7 mm menší.

Postup při dojení - umýt a zdesinfikovat vemeno, spustit motor vakuové pumpy  a postupně   nasadit na struky  struková pouzdra se silkonovými samozalamovacími návlečkami. Zalomením gumy jednotlivých návleček se omezí přisávání vzduchu Případná regulace podtlaku se provádí šroubem plastového regulátoru analogově s vakuometrem.  Na konci dojení, když už jde jen málo mléka, je možné návlečky několikrát s vemenem pozvednout a zatáhnout za ně, tak stimulovat mléčné žlázy. Po ukončení dojení sevypne motor a lehce se stlačí hlavice regulátoru pro vyrovnání tlaku a odejmutí dojicího stroje z vemene.

Sací efekt se dostaví okamžitě po spuštění sacího ventilu. Rytmus udává dobře slyšitelné ,,pukání " pneumatického asynchronního pulzátoru.

 • Vakuové mobilní dojení
 • Asynchronní pulzace
 • Pulzátor Interpuls L80
 • Nerezové víko konve
 • Asynchronní sběrač  240 ml
 • Gumové strukové návlečky Spagiari - klasika se třemi kroužky
 • Plastová  struková pouzdra se závažím
 • Hadice Spagiari
 • 230V, 50 Hz, 560W
 • Váha cca 34kg.
 • Nerezová konev 25L
 • Možnost externího připojení další konve pro dvojkonvové dojení

Mini dojení je velmi lehké, pohyblivé, s neotřele jednoduchým a účelným designem. Protáhne se v nouzi dveřmi 60cm a lehce jezdí i po schodech!  Velmi tichý dojicí poloautomat je velmi šetrný  jak ke zvířatům,  tak i ke karpálním nervům v zápěstí dojiče.     Mléčná hadice s průřezem 14mm je transparentní, takže je krásně vidět proudící nadojené mléko. Také je jasně vidět,  kdy je hotovo. Dobře a rychle se čistí. Mléčná hadice, a dvojice vzduchových hadic je dlouhá 2m  a je zakončena transparentním sběračem mléka.

Pokud má chovatel kromě krávy také kozy,  doporučujeme k základní soupravě  přiobjednat  dojicí set pro kozy akterý sestává z nerezového víka  s integrovaným asynchronním pulzátorem, soupravy hadic, sběrače mléka a soupravy dvou strukových pouzder s návlečkami.   Po krávy je pulzátor nastaven na 50 pulzů / minutu, pro kozy na 80 pulzů/min. Přestaví se pouze podtlak  pootočením hlavice redukčního ventilu z - 0,4 Baru pro kozy na - 0,45 Baru  pro krávy.

Výkonná vývěva umožňuje dojení 2 - 4 koz  najednou do jedné konve.

Lehké, mobilní, miniaturní vakuové pulsní dojení zpříjemní a zrychlí Vaši bezodkladnou každodenní činnost a bude šetřit i Vaše zdraví.  Jedná se o jednoduchý výrobek, bez kterého se ale již neobejdete!

 

Zákazníci také hledají jako: konvové dojení, konvové dojení pro skot, jednokonvové dojení pro skot

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: