Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Izolátor pro elektrické ohradníky LISTER, rohový, napínací, M8

Tento izolátor pro ohradníky je určený jako rohový a napínací pro dráty, lanka, lana do 6 mm a pásku do 10 mm. Délka závitu 30 mm.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33119

20,00 Kč bez DPH

A

24,20  Kč s DPH

Skladem

Poradna

  • Délka šroubu
    Radim, 17. 2. 2019 19:17:20
    Dobrý den, chci se zeptat zdali máte k dispozici tyto rohové izolátory se závitem i v délkách 80 mm? Chci je použít na lešeňové trubky a potřebuji tyto izolátory prostrčit skrz dvě stěny trubky. Kdybych použil izolátor s krátkým závitem ve vrchní části, tak by šel protáhnout jen jednou stěnou trubky a dokázal bych tam nějak matku zevnitř našroubovat, ale když bych jej chtěl přitahovat někde uprostřed trubky, tak tam není možné matku přitáhnout. Děkuji za radu.

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: