Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Izolátor pro elektrické ohradníky AKO, MAXI TAPE s vrutem pro pásku 40 mm a lano do 6 mm

Univerzální izolátor pro elektrický ohradník s vrutem. Po montáži vodiče se zacvakne pojistka, která zabraňuje vyklouznutí vodiče z izolátoru.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33711

4,90 Kč bez DPH

A

5,93  Kč s DPH

Skladem

Poradna

  • přítlak
    Romana Matušinská, 16. 8. 2010 23:07:21

    Dobrý den, po koupi 400ks těchto izolátorů jsem zjistila, že tento typ nemá bohužel přítlak na pásku a tudíž páska izolátorem volně klouže doleva-doprava. Vzniká tak problém v situaci, kdy chci otevřít branku: páska povolí a poklesne až na mnoho metrů od branky.

    Jak zajistit pásku, aby při otevření branky držela v izolátoru hned na vedlejším kůlu (tam kde je izolátor jakoby pant). Je možné pásku beze ztrát energie několikrát omotat kolem izolátoru a zauzlovat? Děkuji!

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: