Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Hračka pro psy Bungee, červený

Aportovací hračka s amortizérem vhodná na házení, aportování a přetahování. Ježatá měkká koule je vyrobená z TRP gumy, která posiluje dásně. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51949
Hračka pro psy Bungee, červený Hračka pro psy Bungee, červený 50 cm, pr. 9 cm.

107,44 Kč bez DPH

A

130,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51949
  • Balení: 1/3/78
  • Hmotnost v kg: 0,125
  • Značka: Albert Kerbl GmbH

Barva: červená.

Rozměr: délka 55 cm, průměr 9 cm.

Související zboží

Alternativní zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].