Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Pozinkované hnízdo pro drátěný kotec.

Hnízdo z pozinkovaného plechu a otvorem na levé straně vhodné pro drátěné kotce pro králíky. Hnízdo je vhodné pro jakoukoliv klec v případě, že si ho vložíte dovnitř klece a upevníte ho pomocí elektrikářských svorek nebo drátu.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 99941
Pozinkované hnízdo pro drátěný kotec. Pozinkované hnízdo pro drátěný kotec.

297,52 Kč bez DPH

X

360,00 s DPH

Sleva 10 % Původní cena 330,58 Kč bez DPH / 400,00 Kč s DPH

K dispozici 6 ks

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 99941
  • Hmotnost v kg: 1

 

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].