Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Hadry na čištění, 10kg

Pro všechny, kteří pracují s oleji, mastnotami a ostatními ropnými produkty. Jedná se o směs hadrů na odstranění nečistot. Jsou určeny širokému okruhu zákazníků pro běžnou potřebu, čištění rukou, strojních zařízení, jejich součástí a speciálních strojů. Vyrábí chráněná dílna, 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44280
Hadry na čištění, 10kg Hadry na čištění, 10kg

310,00 Kč bez DPH

C

375,10 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 44280
  • Balení: 1/36
  • Hmotnost v kg: 10

Lze je použít v automobilovém průmyslu, v servisech, tiskárnách a všude tam, kde dochází ke znečištění oleji, mastnotami a jinými látkami. Jsou také vhodné pro úklidové práce velkých firem, drobné řemeslníky i pro prodej motoristům. Čisticí hadry jsou ze tříděného odpadu ze sběrných textilií zabalených do plastového balíku o hmotnostech 10 kg, který tak umožní pohodlnou manipulaci i dobrou skladovatelnost až do doby rozbalení a užití hadrů. 

Zákazníci také hledají jako: čistící hadr bavlna, hadr na čištění

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].