Využijte dopravy zdarma pro standardní zásilky při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Gel Actimaris na hojení ran, 20 ml

Velmi aktivní gel, který urychluje hojení chronických, špatně se hojících ran a zánětů na kůži i sliznici.

 • Obsahuje energetický kyslík a mořskou sůl s 80 minerály.
 • Výrazně urychluje hojení ran. 
 • 100% přírodní produkt bez chemických látek.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 60441
Gel Actimaris na hojení ran, 20 ml Gel Actimaris, na hojení ran, 20 ml

422,32 Kč bez DPH

C

473,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 60441
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 0,031

Aktivní gel, který výrazně urychluje hojení především chronických, špatně se hojících ran a zánětů na kůži a sliznici. Jedná se o 100% přírodní produkt bez přidaných chemických látek, konzervantů či stabilizátorů. Rychle snižuje zánět, šetrně a účinně desinfikuje a podporuje tvorbu nové tkáně. ActiMaris Gel je určen k použití i na citlivou či podrážděnou kůži a sliznice dutiny ústní, nosní a genitálií. Při vlhkém hojení dlouhodobě hydratuje postiženou oblast. Je velmi dobře snášen a nemá vedlejší účinky. Je vhodný i pro děti, kojence a alergiky.Obsahuje aktivní, vysoce energetický kyslík, mořskou sůl s 80 minerály a ionizovanou zásaditou vodu. ActiMaris Gel je určen na ošetření a urychlení hojení: odřeniny, řezné rány, spáleniny, opruzeniny, puchýře, rány po bodnutí hmyzem. Dále pomáhá k hojení zánětlivých procesů na kůži i sliznici – akné, afty, opary, záněty dutiny ústní, záněty dásní, zvukovodu.  Hojí též plísňové infekce nebo vředy v dutině ústní, nosní i genitálií.  Pomáhá při hojení čerstvých pooperačních ran a jizev chronických ran – bércové a diabetické vředy, hnisavé rány, píštěle, při popáleninách 1. a 2. stupně, vstupních míst katetrů, PEG trubic a drénů. ActiMaris Gel díky svým vlastnostem prokázal, že rychle snižuje zánět, výrazně urychluje hojení, šetrně a účinně desinfikuje, podporuje tvorbu nové tkáně, změkčuje a zlepšuje vzhled jizvy, snižuje otok a případný zápach rány.

Zákazníci také hledají jako: hojení rány, léčivý gel, hojivý gel

Hodnocení

60 %
Hodnotili 2 uživatelé
 • 51 x
 • 40 x
 • 30 x
 • 20 x
 • 11 x
 • Zlata - 24.11.2022
  Pro:
  ----
  Proti:
  Připadá mi to jak savo. Bojím se použít.
  Shrnutí:
  -
 • Věra - 1.3.2021
  Pro:
  Výborné nás bércové vředy u lidí. U koní naštěstí zatím nebylo potřeba
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  Výborné

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].